13.09.2016

Cooperrehvid.ee läheb üle rahvusvahelisele kliendikaardile!

Cooperrehvid.ee võtab alates 13.09.2016  kasutusele uue kliendikaardi Cooperrehvid Cashback Card.

Uue boonuskaardiga saab püsiklient igalt ostult oma pangakontole raha tagasi, samuti kogunevad kliendikontole spetsiaalsed Shopping Point punktid, mida saab kasutada ainult püsiklientidele  mõeldud eripakkumiste soetamisel. Eriliseks teeb kliendikaardi ülemaailmne haare, kuna see võimaldab saada soodustusi praeguseks rohkem kui 47 riigis 300 000 erinevas müügikohas. Cashback boonussüsteemiga on liitunud väga erineva valdkonna ettevõtted - igapäevastest ostudest ja teenustest kuni luksuskaupadeni välja.

Cooperrehvid Cashback kliendikaardi eelised:


Kui palju saab säästa?

Cashback tähendab, et ostes 100 EUR eest kantakse 2 EUR’i Teile tagasi. Kui kontole on kogunenud erinevatelt partnerettevõtetelt vähemalt 5 EUR’i, kantakse see summa Teie pangakontole.

Shopping Point - väärtuslikud sooduspunktid, mis kogunevad Teie kliendikontole. Näiteks ostes Cooperrehvid.ee'st 100 EUR'i eest, saate 2,5 punkti. Kogutud punktide eest on võimalik soetada spetsiaalseid Cashback kliendikaardi omanikele suunatud pakkumisi. Pakkumisi saab vaadata Cashbackworld lehel või 'Cashback World' äpis. Ühe punkti väärtus on 5...10 eurot.